• 0532 607 45 59

Zirve Cam Balkon & PVC Malatya

Mıknatıslı Cam Balkon

Malatya Cambalkon sistemlerinde yalıtımı ve zerafeti sağlamak amacıyla cam kanatlar arasında çeşitli alüminyum ve plastik fitiller kullanılmaktadır, lakin mevcut piyasada yapılan sistemlerin en önemli sorunu cam balkonun takıldığı günden itibaren balkonlarınızın manzara,..

Mıknatıslı Cam Balkon

Cambalkon sistemlerinde yalıtımı ve zerafeti sağlamak amacıyla cam kanatlar arasında çeşitli alüminyum ve plastik fitiller kullanılmaktadır, lakin mevcut piyasada yapılan sistemlerin en önemli sorunu cam balkonun takıldığı günden itibaren balkonlarınızın manzara, görüntü ve estetiğini bozarak ayrıca metal ve plastik hurda yığınına döndürmektedir.  
 
Bu sebeptendir ki Zirve Katlanır Cam Sistemleri olarak tüm yukarıdaki belirttiğimiz problemleri ortadan kaldırmak için uzun süren Ar-Ge çalışmaları ve kapsamlı laboratuvar testleri sonrasında mıknatıslı cam balkon fitilini kullanmaktayız. Zirve  mıknatıslı cam balkon fitili ile diğer cam balkon firmalarının kullandıkları fitiller arasındaki farkını göstermek amacı ile sizlere alttaki çalışmamızda sunduk.